Healing Arts Network

Category: Zdrowe żywienie (page 1 of 7)

Sposób odżywiania się najmłodszych dzieci – aby zdrowo rosnąć

Każdy rodzic stara się podawać swojemu dziecku jedzenie o najwyższej jakości. Jest wiele firm proponujących żywność dla dzieci, bazującą na piramidzie odpowiedniego żywienia i powstającą głównie z wyselekcjonowanych produktów, które zyskują w oczach rodziców duży szacunek.

Continue reading

Wiecznie żywe a także stale na czasie przepisy kulinarne naszych mam.

Emitowane w telewizji programy kulinarne wabią rzeszę fanów. Nie ma się co dziwić, że sami postanawiamy dużo czasu spędzać w kuchni. Nie jesteśmy profesjonalistami. Natomiast tzw. dobra przyjemność owocuje niekiedy w przepysznych daniach jakimi jest np. pieczeń rzymska. Pieczeń podobno wyjątkowo prosto jest zrobić i nie potrzeba być mistrzem kuchni. Tymczasem, kiedy nie jesteśmy pewni przepisu możemy wynaleźć owy w necie.

Continue reading

Przygotowywanie dań na parowniku – o czym dobrze jest wiedzieć?

Przygotowywanie posiłków na parze to jedna z tych kwestii, o jakich wszyscy słyszeli i każdy ma taką czy inną opinię na ten temat. Z tego powodu, wokół tego sposobu wykonywania dań narosło wiele mitów. Tymczasem gotowania na parze trzeba spróbować samemu. Duża liczba rzeczy przemawia za tym, by podgrzewać posiłek nad parą, a nie w samej cieczy. Do dobrze jest wiedzieć o gotowaniu na parze?

Continue reading

Sposób zdrowe przekąski

Chcesz przekąsić coś smacznego? Wtedy z pewnością z reguły sięgasz po batona, cukierki albo podobne słodycze. Jednocześnie możesz do tej kwestii podejść zupełnie odmiennie. Doskonałym przysmakiem są też słodkości na bazie darów natury. Co więcej część z nich możesz przyrządzić sama. Z jakiego powodu dobrze jest wybrać dary natury?

Continue reading

Olderposts

Copyright © 2018 Healing Arts Network

Theme by Anders NorenUp ↑