Healing Arts Network

Category: Zdrowe żywienie (page 1 of 9)

Wyjątkowe sposoby spożywania podwieczorku

W tradycji polskiej mocno zakorzeniony jest zwyczaj jedzenia trzech dań w ciągu dnia. Najbardziej znaczącym i kalorycznym posiłkiem jest zwykle obiad. Raczej często również jada się inne dania w formie kolejnego śniadania czy podwieczorku. Ostatnim daniem przed snem jest kolacja, jadana przez różne osoby o zróżnicowanych porach. Ogólnie zaleca się, by tego posiłku nie spożywać o późnych porach, gdyż może to mieć negatywny wpływ na trawienie i ogólne działanie układu trawiennego. Oprócz tego nocne podjadanie może również łatwo doprowadzić do znacznego zwiększenia się masy ciała. Pomimo tego kolacja jest bardzo ważnym elementem dnia, również wtedy, gdy łączy się z obiadem i jada się ją późnym popołudniem. Wygląd kolacji zależy od różnych elementów. Przykładowo w rozmaitych rodzinach na kolację podaje się inny typ potraw.

Continue reading

Czarna herbata jest używana w wielu domach

Czarna herbata najczęściej serwowana jest odwiedzającym
Jest sporo typów herbat, każdy lubi coś innego, ale zazwyczaj będzie tak, że herbaty owocowe czy ziołowe wypijane są jako dodatek, a głównie pita jest czarna herbata. To ją nierzadko robimy sobie do kolacja, ją podajemy odwiedzającym, którzy zechcieli nas nawiedzić.

Continue reading

Sposób zdrowe przekąski

Chcesz przekąsić coś smacznego? Wtedy z pewnością z reguły sięgasz po batona, cukierki albo podobne słodycze. Jednocześnie możesz do tej kwestii podejść zupełnie odmiennie. Doskonałym przysmakiem są też słodkości na bazie darów natury. Co więcej część z nich możesz przyrządzić sama. Z jakiego powodu dobrze jest wybrać dary natury?

Continue reading

Stomatologia we Wrocławiu proponuje całościowe usługi w ramach leczenia zębów oraz należytej pielęgnacji, a też uzupełniania uzębienia

Współcześnie w wielu gabinetach dentystycznych jest okazja leczyć zęby bezboleśnie. Więc są odwiedzane przez coraz szerszą rzesze pacjentów, jacy chcą mieć ładny oraz miły dla oczu uśmiech. Bez lęku możemy usiąść na fotelu dentystycznym i poddać się zabiegom dentystycznym, jakie zagwarantują ładny wygląd zębów.

Continue reading

Olderposts

Copyright © 2020 Healing Arts Network

Theme by Anders NorenUp ↑