Healing Arts Network

Category: Zdrowe żywienie (page 1 of 8)

Kulinaria – popularny temat pośród młodych Polaków

Makaron z sosem to jedna z najciekawszych metod na to, by przyrządzić sobie łatwy i smaczny obiad. Jeżeli jesteśmy nieustannie zabiegani, możemy brać takową propozycję pod uwagę, albowiem dzięki temu możemy błyskawicznie zaspokoić głód.

Continue reading

Nieprzeciętne metody urządzania kolacji

W Polsce silnie zakorzeniony jest zwyczaj spożywania trzech dań w ciągu dnia. Najbardziej obfitym i kalorycznym z nich jest zazwyczaj obiad. Raczej często także jada się dodatkowe posiłki w formie drugiego śniadania lub podwieczorku. Ostatnim daniem przed snem jest kolacja, spożywana przez różne osoby o zróżnicowanych porach. Generalnie zalecane jest, by kolacji nie spożywać o późnych porach, bowiem ma to negatywny wpływ na trawienie i ogólne funkcjonowanie układu trawiennego. Poza tym podjadanie w nocy może także łatwo doprowadzić do gwałtownego zwiększenia się masy ciała. Mimo to kolacja jest bardzo ważnym elementem dnia, także wtedy, gdy połączona jest z obiadem i jada się ją późnym popołudniem. Wygląd kolacji uzależniony jest od różnych aspektów. Na przykład w różnych rodzinach na kolację spożywa się odmienny rodzaj dań.

Continue reading

Gdzie szukać prostego
przepisu kulinarnego?

Autor: Sashertootie
Nie masz pomysłów na smakowity dobry obiad lub deser? Twoi podopieczni przejedli się już standardowym menu? To najwyższy czas, by znaleźć kilka dobrych przepisów. Continue reading

Sałatki z makaronem smakowite na lato

W okresie panowania wysokich temperatur w naszej diecie rządzą posiłki lekkie i niskokaloryczne. Jemy mniej niezdrowych tłuszczowych potraw, wymieniając je na przyjazne dla organizmu warzywa, owoce czy delikatne pieczywo.

Continue reading

Olderposts

Copyright © 2019 Healing Arts Network

Theme by Anders NorenUp ↑