Healing Arts Network

Category: Zdrowe żywienie (page 1 of 8)

Sposób odżywiania się najmłodszych dzieci – aby zdrowo rosnąć

Każdy rodzic stara się podawać swojemu dziecku jedzenie o najwyższej jakości. Jest wiele firm proponujących żywność dla dzieci, bazującą na piramidzie odpowiedniego żywienia i powstającą głównie z wyselekcjonowanych produktów, które zyskują w oczach rodziców duży szacunek.

Continue reading

Czy wizyta u dentysty musi być straszna? Jak podejść do tego bez nadmiernego stresu, jak nie panikować i nie przesadzać?

Wizyta u dentysty jawi się jako coś niezwykłego, z pewnością dla pewnej grupy ludzi. Taka wizyta inne niż pozostałe, na pewno nie jest prosta do wytrzymania, wyjątkowe pod pewnym względem, ale na tyle niepożądane, że odkładane na mniej lub bardziej daleki termin. Sytuacja może przypominać trochę atawistyczny lęk przed myszą.

Continue reading

W jakim miejscu należałoby wyjść, gdy nie posiadamy czasu na dobry posiłek?

W dzisiejszych czasach jesteśmy zalatani w pogoni za nowymi rzeczami. Pragniemy mieć inny samochód, kolejne ciuchy, bardziej innowacyjne stoły, nowsze wszystko.

Continue reading

Gdzie szukać informacji na temat leczenia nadwagi i zdrowego modelu życia

Marzenie o smukłej sylwetce odpędza sen z powiek wielu kobietom. Pokazy mody, na których szczupłe modelki prezentują eleganckie ubrania, dodatkowo wzmagają ambicje puszystych dwudziestolatek. Talia osy bywa jednak czasem niełatwa do osiągnięcia, zmniejszenie wagi ciała wymaga bowiem silnej woli. A dodatkowo potrzebna jest pewna porcja wiedzy medycznej, aby nie zrujnować swojego zdrowia przez niewłaściwe odżywanie się. W każdym razie można podpytać przyjaciółkę, czy nie zna jakiejś fantastycznej diety cud, ale o dużo lepiej jest sięgnąć po artykuły o odchudzaniu.

Continue reading

Olderposts

Copyright © 2019 Healing Arts Network

Theme by Anders NorenUp ↑