Healing Arts Network

Category: Lekarstwa (page 1 of 27)

O jakich kwestiach wiedzieć po wypadku? Jakie działania podjąć, żeby powrócić do zdrowia? Czemu to tak istotne?

Różne przypadki się zdarzają w naszym życiu co gorsza nie da się tego przewidzieć. Najważniejsze to jednakowoż, ażeby zdawać sobie sprawę, że jak już się to zdarzy to są pewne możliwości działania.

Continue reading

Pomocne w budowaniu masy mięśniowej

W wielu dziedzinach pragniemy zdobyć jak najszybsze rezultaty. Jak pojawiamy się na rynku pracy z tytułem magistra to marzymy o fajnej pracy, jak już mamy super zatrudnienie, marzymy o wyższych zarobkach. Kiedy pragniemy zrzucić parę kilogramów, to po uzyskaniu pierwszych efektów pragniemy więcej i więcej. Nie ma się co łudzić, niestety, prędkie efekty pojawiają się tylko w filmach z Ameryki, które za każdym razem kończą się happy endem. W realnym życiu jest jednak trudniej, lecz na szczęście są metody na przyspieszenie rezultatów.

Continue reading

Apteka internetowa – czy warto robić tam sprawunki?

Sporo z nas, chociażby był bardzo zdrową personą, musi niekiedy posiłkować się lekarstwami w dniu choroby. Angina, grypa, zapalenie dziąseł – te przypadłości doskwierają każdemu, nie są zbytnio groźne, lecz nieleczone są kłopotliwe i mogą doprowadzić do powikłań. Niestety, także najmniejsza choroba współgra ze sporymi wydatkami – leki na przeziębienie nie są zbyt tanie, zazwyczaj trzeba nabyć parę różnych medykamentów na jedną przypadłość. W tym przypadku z ratunkiem przybywa apteka wirtualna.

Continue reading

Leki i suplementy na jesień

Tabletki

Autor: domzdrowia.pl
Źródło: http://www.domzdrowia.pl

W sezonie jesiennym, kiedy pogoda zaczyna bezpośrednio wpływać na samopoczucie warto sięgnąć po preparaty poprawiające odporność. Continue reading

Olderposts

Copyright © 2019 Healing Arts Network

Theme by Anders NorenUp ↑