Healing Arts Network

Category: Lekarstwa (page 1 of 27)

Pomysły na wiosnę – unicestwić przebarwienia

Powakacyjne porządki z twarzą czas zacząć. W pierwszej kolejności zwalczamy jednego z najbardziej dokuczliwych wrogów skóry – przebarwienia. Należy przyjąć iście wojenną strategię działań. Oto możliwe taktyki stosowane w dermatologii estetycznej i kiedy usuwanie przebarwień jest skuteczne. Z przebarwieniami boryka się ponad 35 proc. kobiet po trzydziestym roku życia, 90 proc. pań po pięćdziesiątce oraz aż 90 proc. osób, które cierpiały na trądzik młodzieńczy. Dane nie pozwalają ignorować zagrożenia. Radzimy, w jaki sposób wyeliminować przebarwienia przy użyciu osiągnięć medycyny.

Continue reading

Apteka internetowa – czy warto robić tam sprawunki?

Sporo z nas, chociażby był bardzo zdrową personą, musi niekiedy posiłkować się lekarstwami w dniu choroby. Angina, grypa, zapalenie dziąseł – te przypadłości doskwierają każdemu, nie są zbytnio groźne, lecz nieleczone są kłopotliwe i mogą doprowadzić do powikłań. Niestety, także najmniejsza choroba współgra ze sporymi wydatkami – leki na przeziębienie nie są zbyt tanie, zazwyczaj trzeba nabyć parę różnych medykamentów na jedną przypadłość. W tym przypadku z ratunkiem przybywa apteka wirtualna.

Continue reading

Leki i suplementy na jesień

Tabletki

Autor: domzdrowia.pl
Źródło: http://www.domzdrowia.pl

W sezonie jesiennym, kiedy pogoda zaczyna bezpośrednio wpływać na samopoczucie warto sięgnąć po preparaty poprawiające odporność. Continue reading

W internecie możemy zamawiać przeróżne produkty, niemniej istnieje pewien typ produktów, po które sięgamy najczęściej

Dzisiaj coraz więcej ludzi robi zakupy przez internet, jako że jest to szybki i prosty sposób na otrzymanie niezbędnego asortymentu. Zakupy w sieci mają przeróżne opinie – jedne mniej, inne bardziej pozytywne, ale pewne jest to, że z czasem będzie się robić ich w sieci coraz więcej. Kupujemy tu mnóstwo rzeczy, niemniej istnieje pewien rodzaj produktów, które kupujemy najczęściej. O jakich produktach mowa?

Continue reading

Olderposts

Copyright © 2018 Healing Arts Network

Theme by Anders NorenUp ↑