Healing Arts Network

Category: Lekarstwa (page 1 of 27)

Depilacja laserowa – nader skuteczny sposób na usunięcie zbędnego zarostu

Towarzyszą człowiekowi od niepamiętnych czasów. Występują praktycznie na całej powierzchni skóry. Jedne trudno zauważyć, inne od razu rzucają się w oczy
Pełnią 2 główne funkcje: odpowiadają za termoregulację i stanowią specyficzną barierę ochronną przed bakteriami.

Continue reading

Leczenie łysienia za pomocą transplantacji

Łysienie androgenowe zachodzi z powodu wrażliwości mieszków włosowych na androgeny i jest to najczęstsza przyczyna utraty włosów i zachodzi u mężczyzn i kobiet w jakimś okresie ich życia.

Continue reading

Cudowne działanie ziół na nasz organizm.

Zioła towarzyszą nam od zarania dziejów. Ich właściwości lecznicze były znane już ludziom pierwotnym, którzy przypisywali im atrybuty nadprzyrodzone. Ludzie poznawali ich właściwości z czasem i przekazywali te informacje z pokolenia na pokolenie. Duża część tej wiedzy zachowała się po dziś dzień. Rozwinął się nawet dział medycyny i farmakologii zajmujący się produkcją preparatów z ziół – fitoterapia i fitofarmakologia. Często leki wytwarzane z naturalnych półproduktów mają taką samą albo lepszą skuteczność niż leki syntetyczne. Ostatnio coraz większą popularność zdobywają ziołowe suplementy diety.

Continue reading

W zdrowym ciele, zdrowy umysł. Najważniejsze jest to, żeby być zadowolonym.

Znane powiedzenie mówi, że zdrowy duch w zdrowym ciele. I w sumie jakby na to nie patrzeć, jest w tym bardzo sporo prawdy. Badania dowodzą, że bardzo wiele dolegliwości na początku rozwija się w umyśle, a z drugiej strony, kiedy ciało jest chore, człowiek traci chęci do istnienia, staje się przygaszony, słaby i smutny. Zdrowie jest bowiem bardzo istotnym elementem istnienia, bez zdrowia bowiem nie ma nic. Można mieć wiele pieniędzy, wspaniałą rodzinę, ale gdy przychodzi choroba, na którą wszystkie pieniądze świata nie pomogą, a wspierająca rodzina, nie da rady zmniejszyć cierpienia, okazuje się, że zdrowie jest bardzo ważne.

Continue reading

Olderposts

Copyright © 2018 Healing Arts Network

Theme by Anders NorenUp ↑