Healing Arts Network

Category: Lekarstwa (page 1 of 29)

Pomocne w budowaniu masy mięśniowej

W wielu dziedzinach pragniemy zdobyć jak najszybsze rezultaty. Jak pojawiamy się na rynku pracy z tytułem magistra to marzymy o fajnej pracy, jak już mamy super zatrudnienie, marzymy o wyższych zarobkach. Kiedy pragniemy zrzucić parę kilogramów, to po uzyskaniu pierwszych efektów pragniemy więcej i więcej. Nie ma się co łudzić, niestety, prędkie efekty pojawiają się tylko w filmach z Ameryki, które za każdym razem kończą się happy endem. W realnym życiu jest jednak trudniej, lecz na szczęście są metody na przyspieszenie rezultatów.

Continue reading

zjawia się nagle i uprzykrza życie – ból głowy. Jak możemy z nim walczyć, jakie są najlepsze sposoby?

Tak to już jest z bólem, że bardzo często łapie nas w niespodziewanym momencie. Często nie prognozujekonkretnych szkodliwych zdrowotnych kłopotów, to jednak ból głowy może nam solidnie utrudnić funkcjonowanie. Łatwo też się go pozbyć, wystarczy przyjąć tabletkę przeciwbólową. Ale jak regularnie boli nas głowa to zbyt regularnie sięgamy po leki, a to nie za dobrze dla naszego organizmu. Zwłaszcza, że może sobie poradzić bez tego.

Continue reading

Apteki on-line – znak naszych czasów

Są dolegliwości, z którymi nie biegniemy od razu do lekarza. Robimy coś by poradzić sobie na własną rękę wykorzystując dostępne bez recepty środki. Musimy jednakże być ostrożnym wybierając je. Nie zapominajmy, żeby czytać uważnie wszelkie ulotki, róbmy próby alergiczne, żeby nie wyszło, że wybrany środek nam szkodzi a nie pomaga.

Continue reading

Rewelacyjne odkrycie w medycynie – komórki macierzyste. To metoda, która pomoże wielu pacjentom

Prestiżowa, zupełnie nowa i małoinwazyjna metoda pozwala wykorzystywać komórki macierzyste do odbudowy zniszczonych tkanek w naszym organizmie. Za sprawą tego można uniknąć zabiegów artroskopowych, a dodatkowo przeszczepów.Użycie komórek macierzystych jest w tej chwili jedną z bardziej rozpoznawalnych i dobrze się zapowiadających metod leczenia małoinwazyjnego. Za sprawą tej metodzie wykonalna jest wyjątkowo szybka regeneracja i odbudowa uszkodzonych tkanek, jak na przykład, tkanka kostna, mięśniowa czy też włóknista.

Continue reading

Olderposts

Copyright © 2019 Healing Arts Network

Theme by Anders NorenUp ↑