Healing Arts Network

Category: Leczenie dzieci (page 1 of 37)

Niekiedy potrzebujemy pomocy dla naszych zmęczonych kości i mięśni. Najlepszym wtedy wyjściem jest poszukanie odpowiedniego rehabilitanta

Mawia się, że koleje losu chodzą po ludziach i jest to określenie jak najbardziej prawdziwe. Można je jednak przemienić w coś takiego, że skoro nieszczęścia mogą chodzić, a jest ich sporo, nie sposób nie spotkać się z jakimś z nich. Codziennie doświadczamy wypadków, nie ma dnia, ażeby izby przyjęć nie zostały zapełnione takimi, którzy chcą interwencji.

Continue reading

Specjalne zabiegi z zastosowaniem lasera

Sporo z nas próbowało już rozmaitych technik na to, aby pozbyć się niechcianych blizn. Mogły zostać wywołane nieprzyjemnymi sytuacjami, którym z rozmaitych względów nie udało nam się zapobiec.

Continue reading

Borelioza – jak zabezpieczyć się przed kleszczami i co zrobić, gdy mimo powziętych środków ostrożności konieczne jest nam leczenie?

Lato to czas, kiedy z chęcią spędzamy wolne chwile pod gołym niebem. Jeździmy nad jezioro, do lasu, chodzimy na działkę i wylegujemy się na trawniku przed domem, nieraz nawet nie myśląc o zagrożeniach, które mogą na nas czekać. Jednym z najpoważniejszych są kleszcze, które mogą zarazić nas chorobą zwaną boreliozą.

Continue reading

Cenione przez konsumentów oraz konsumentki dodatki dietetyczne i kremy

Dermokosmetyki do twarzy zalewają rynek, natomiast powodem jest rosnące zainteresowanie klienteli. Kremy modelujące kształt twarzy z przeznaczeniem na dzień albo na noc muszą wybierać osoby w danym wieku, podobnie trzeba zwracać uwagę na nawilżenie swej cery. Rewelacyjnym rozwiązaniem dla sporej liczby klientów okaże się krem eucerin modelliance, który świetnie stymuluje syntezę tworzonego naturalnie kolagenu. Owal twarzy jest modelowany i w ten sposób usuwa się pojawiające się zmarszczki.

Continue reading

Olderposts

Copyright © 2020 Healing Arts Network

Theme by Anders NorenUp ↑