Healing Arts Network

Category: Leczenie dzieci (page 1 of 30)

Pomocne w budowaniu masy mięśniowej

W wielu dziedzinach pragniemy zdobyć jak najszybsze rezultaty. Jak pojawiamy się na rynku pracy z tytułem magistra to marzymy o fajnej pracy, jak już mamy super zatrudnienie, marzymy o wyższych zarobkach. Kiedy pragniemy zrzucić parę kilogramów, to po uzyskaniu pierwszych efektów pragniemy więcej i więcej. Nie ma się co łudzić, niestety, prędkie efekty pojawiają się tylko w filmach z Ameryki, które za każdym razem kończą się happy endem. W realnym życiu jest jednak trudniej, lecz na szczęście są metody na przyspieszenie rezultatów.

Continue reading

zjawia się nagle i uprzykrza życie – ból głowy. Jak możemy z nim walczyć, jakie są najlepsze sposoby?

Tak to już jest z bólem, że bardzo często łapie nas w niespodziewanym momencie. Często nie prognozujekonkretnych szkodliwych zdrowotnych kłopotów, to jednak ból głowy może nam solidnie utrudnić funkcjonowanie. Łatwo też się go pozbyć, wystarczy przyjąć tabletkę przeciwbólową. Ale jak regularnie boli nas głowa to zbyt regularnie sięgamy po leki, a to nie za dobrze dla naszego organizmu. Zwłaszcza, że może sobie poradzić bez tego.

Continue reading

W jakich wypadkach można liczyć na wsparcie endokrynologa?

Aktualne tempo życia jest zwykle jednym z czynników, które mogą powodować rozmaitego rodzaju trudności ze zdrowiem. Warto jednak być świadomym, że znaczna liczba dolegliwości, za które zwyczajowo winimy przepracowanie bądź nerwy, może mieć przyczynę hormonalną. Mnóstwo osób uskarża się np. na nerwowość czy huśtawkę nastrojów – po dokładnym zbadaniu przez dobrego lekarza okazuje się jednak, że te objawy powodowane są właśnie przez wadliwe działanie gruczołów. Nie można jednak za wszystkie kłopoty ze zmęczeniem czy utratą wagi obwiniać tylko hormonów. Takie problemy mogą mieć dużo innych przyczyn – żeby jednak mieć świadomość, w jakich wypadkach rola hormonów jest ważna, warto pamiętać o najczęściej spotykanych objawach zewnętrznych, które mogą świadczyć o niedomaganiach hormonalnych.

Continue reading

Apteki on-line – znak naszych czasów

Są dolegliwości, z którymi nie biegniemy od razu do lekarza. Robimy coś by poradzić sobie na własną rękę wykorzystując dostępne bez recepty środki. Musimy jednakże być ostrożnym wybierając je. Nie zapominajmy, żeby czytać uważnie wszelkie ulotki, róbmy próby alergiczne, żeby nie wyszło, że wybrany środek nam szkodzi a nie pomaga.

Continue reading

Olderposts

Copyright © 2019 Healing Arts Network

Theme by Anders NorenUp ↑