Healing Arts Network

Category: Leczenie dzieci (page 1 of 20)

Czy poprawa naszego widzenia metodą zabiegu jest dostatecznie nie groźna?

Wielość defektów widzenia, który proponują nam uleczyć kliniki okulistyczne w naszym kraju jest bardzo duży.
Nie jesteśmy już skazani do końca naszego życia na niekomfortowe i mało użyteczne okulary. Ogrom wad wzroku jest dziś po prostu uleczalne.

Continue reading

Odpowiednie dbanie o kobietę ciężarną

Prowadzony styl życia ma wielki wpływ na proces ciąży. Od tego, jak przyszła matka o siebie dba, jest zależne nie tylko jej własne zdrowie, lecz również niezakłócony rozwój maluszka.
W czasie ciąży, organizm kobiety jest obciążony, staje się w wyższym stopniu skłonny na przeróżnego typu choroby i niedogodności.

Continue reading

Obecnie utarł się pogląd, iż osoba, która ma jakieś problemy ze swoją osobowością lub zachowaniem musi udać się po poradę do psychologa.

W dzisiejszych czasach utarł się pogląd, że osoba, która ma jakieś kłopoty ze swoją osobowością bądź zachowaniem powinna udać się na wizytę do psychologa. Powstała się już nawet pewna moda na to, aby osoby bardziej znane posiadały swoich osobistych psychologów.

Continue reading

Lekarz od zębów a nasze dzieciaki – w jaki sposób to się łączy

Kto z nas nie słyszał o tym, że dziecko ma lęk przed pójściem do stomatologa. Niestety często jest tak, że rodzice trochę straszą swe pociechy czy to zastrzykami, czy też pójściem do lekarza.

Continue reading

Olderposts

Copyright © 2018 Healing Arts Network

Theme by Anders NorenUp ↑