Healing Arts Network

Category: Leczenie dzieci (page 1 of 20)

Czy wady artykulacji są możliwymi do wyleczenia przypadłościami ?

W dniu dzisiejszym ogromnie często spotykamy się z różnego rodzaju wadami, które zaburzają nam poprawne działanie w dzisiejszym społeczeństwie.

Continue reading

Z jakich powodów już od maleńkości należy dbać o swoje zęby, z jakiego rodzaju konsekwencjami liczyć się należy w przypadku zaniedbań.

Zdecydowana większość maluchów słucha codziennie rano i wieczorem, że muszą porządnie umyć wszystkie zęby. I większość z nich niestety nie zawsze prawidłowo te zęby myje, bo jest to albo zbyt krótko, albo w niewłaściwy sposób. Niektóre wręcz świadomie nie pamiętają o tym, idąc do łóżka bez ich umycia, co nie jest niestety właściwe, bowiem właśnie nocą, kiedy nie ma odpowiedniego wydzielania śliny próchnica najszybciej się rozwija.

Continue reading

Popularność masażu – Masaż jest znany od wieków

Aktualnie ludzie bardzo chętnie wykorzystują jego działanie, często sięgając do technik znanych w przeszłości. Na rynku wykonywane są różne rodzaje masaży, których zadaniem jest osiągnięcie konkretnych wyników, tym samym każda osoba będzie mogła odnaleźć faktycznie zadowalającą dla siebie propozycję.

Continue reading

Kuracja w asyście koni

Czy każdy człowiek powinien posiadać zainteresowania? Prawdopodobnie nie, jednak o ile uboższe byłoby nasze życie bez owej „maszyny”, która dodaje nam skrzydeł każdego dnia. Dlatego to do nas, rodziców należy obserwowanie zainteresowań dziecka i umożliwienie mu ich rozwój.

Continue reading

Olderposts

Copyright © 2018 Healing Arts Network

Theme by Anders NorenUp ↑