Healing Arts Network

Tag: stres (page 1 of 2)

stres

Co dobrze jest używać na rozdrażnienie i zbyt przesadną nerwowość? Nie musisz brać leków na receptę, bo istnieją naturalne specyfiki

Leki uspokajające są po to by zniwelować codzienny stres, różnego rodzaju napięcia oraz złe emocje. Czasami, żeby przywrócić psychiczną równowagę, wystarczy po prostu pójść na spacer albo posłuchać muzyki relaksującej. Czasem jednak koniecznie musimy zastosować leki uspokajające.

Continue reading

Godny zaufania psycholog na Dolnym Śląsku

W obecnych czasach wiele razy zdarza się, że różne czynniki, takie jak przykładowo stres, problemy rodzinne, uzależnienia bądź trudności z koncentracją powodują, że jakość życia potrafi znacznie się pogorszyć. Zdecydowanie nie warto tracić zdrowie na rozmaite problemy – zamiast tego najlepiej je efektywnie rozwiązać, jednak w niektórych sytuacjach przyda się pomoc znakomitego i profesjonalnego specjalisty.

Continue reading

Regularne badanie krwi Wrocław, zdrowe odżywianie się oraz unikanie stresowych sytuacji – czyli jak zachować energię i zdrowie

Wielu z nas wydaje się, jakby dzisiejsza rzeczywistość przeciekała nam przez palce. Chodzi o wrażenie błyskawicznego upływu czasu, gdy nim się obejrzymy i zorientujemy, już mija kolejny tydzień, miesiąc, czy rok. To szybkie tempo sprawia, że usiłujemy gonić i nadążać za zmianami, co często może mieć w efekcie negatywne przełożenie, w szczególności jeśli chodzi o nasze zdrowie. Wiadomo bowiem od zawsze, że pośpiech czy nerwy nie są korzystnym rozwiązaniem dla naszego zdrowia.

Continue reading

Na czym mogłaby opierać się odpowiednia oraz fachowa terapia odwykowa?

W dzisiejszych czasach duża część ludzi żyje w nieustannym stresie. Należy żałować, że ma to niemało niesprzyjających dla zdrowia skutków niepożądanych, do których zaliczają się np. zwiększone ryzyko różnych dolegliwości mięśnia sercowego lub wręcz niesprawność nerek.

Continue reading

Olderposts

Copyright © 2019 Healing Arts Network

Theme by Anders NorenUp ↑