Healing Arts Network

Tag: stres (page 1 of 2)

stres

Kiedy może pomóc psycholog dziecięcy? Jak wygląda psychoterapia dziecięca? Jakie zachowanie dzieci są niepokojące?

Czasem zdarza się, iż nie tylko dorośli potrzebują pomocy psychologa w ciężkich chwilach. Wymagają jej również najmłodsi, jacy nie radzą sobie z bardzo traumatycznymi przeżyciami, lub zwyczajnie z trudnościami dnia codziennego. Kiedy zgłosić się do takiego specjalisty?

Continue reading

Regularne badanie krwi Wrocław, zdrowe odżywianie się oraz unikanie stresowych sytuacji – czyli jak zachować energię i zdrowie

Wielu z nas wydaje się, jakby dzisiejsza rzeczywistość przeciekała nam przez palce. Chodzi o wrażenie błyskawicznego upływu czasu, gdy nim się obejrzymy i zorientujemy, już mija kolejny tydzień, miesiąc, czy rok. To szybkie tempo sprawia, że usiłujemy gonić i nadążać za zmianami, co często może mieć w efekcie negatywne przełożenie, w szczególności jeśli chodzi o nasze zdrowie. Wiadomo bowiem od zawsze, że pośpiech czy nerwy nie są korzystnym rozwiązaniem dla naszego zdrowia.

Continue reading

Czy wiesz, że pewne środki i lekarstwa możesz już nabyć przez internet? To naprawdę wygodne oraz sprawdzone rozwiązanie

Zakupy w sieci zyskały już wielu zwolenników na calutkim świecie, a od pewnego czasu okazują się coraz powszechniejsze także w Polsce. Obowiązki i nieustanny brak czasu sprawiają, że nie w każdej chwili ma się czas i siły na wyjście po zakupy, a dzięki sieci internetowej można je nabyć o wiele wygodniej i szybciej. Asortyment dostępny w sieci jest bardzo zróżnicowany i szeroki. Od pewnego czasu można kupować także mnóstwo kosmetyków, leków i suplementów diety.

Continue reading

Na czym mogłaby opierać się odpowiednia oraz fachowa terapia odwykowa?

W dzisiejszych czasach duża część ludzi żyje w nieustannym stresie. Należy żałować, że ma to niemało niesprzyjających dla zdrowia skutków niepożądanych, do których zaliczają się np. zwiększone ryzyko różnych dolegliwości mięśnia sercowego lub wręcz niesprawność nerek.

Continue reading

Olderposts

Copyright © 2020 Healing Arts Network

Theme by Anders NorenUp ↑