Healing Arts Network

Tag: skóra (page 1 of 2)

skóra

W jakich miejscach warto nabywać kosmetyki do pielęgnacji cery

W dzisiejszych czasach medycyna nieraz pomaga wielu ludziom nie tylko w zwalczaniu kłopotliwych i przykrych chorób, ale również w utrzymaniu ładnego i zdrowego wyglądu. Nie bez przyczyny nieraz uważa się, że wizerunek jest podstawą – dlatego z pewnością należy o niego zadbać.

Continue reading

Naturalne suplementy – wspieraj swój organizm

Jeżeli chcemy utrzymać dobry stan zdrowia i świetne samopoczucie na całe życie, warto zastanowić się nad tym, czy dostarczamy sobie wszelkich potrzebnych składników. Właściwa dieta, bogata w białko, złożone węglowodany, świeże owoce i warzywa to podstawa. Kolejna sprawa to ćwiczenia. Jakikolwiek wysiłek fizyczny sprawi, że poczujemy się lepiej i dłużej zachowamy sprawność. Nie musimy od razu biegać maratonów, czy zdobywać ośmiotysięczników, maszerowanie i jazda na rowerze spokojnie wystarczą. Należy także dbać o siebie. Używanie dobrych kosmetyków pozwoli nam zachować urodę. Nasza skóra stanie się gładsza i zdecydowanie później dostrzeżemy oznaki starzenia.

Continue reading

Kosmetyki znające magiczne sztuczki, czy coś podobnego w ogóle istnieje?

Oznaki starzenia to coś czego nikt nie lubi. Wszyscy spoglądamy z niechęcią na pierwsze zmarszczki, nitki siwości we włosach, powiększające się zakola, i utratę sprężystości skóry. Jednak dzisiejsze czasy oferują nam całą ofertę kosmetyków i cudownych zabiegów, które mają zahamować procesy starzenia lub nawet całkowicie je zatrzymać.

Continue reading

Kosmetyki i innego rodzaju produkty poprawiające urodę.

Wielu zapewne myśli o efektownych puszystych i błyszczących włosach, bujnych jak lwia grzywa. Obecnie możliwe staje się uzyskanie powalających efektów przy pomocy różnorodnych technik doczepiania i wydłużania włosów, oferowanych w najlepszych zakładach fryzjerskich.

Continue reading

Olderposts

Copyright © 2020 Healing Arts Network

Theme by Anders NorenUp ↑