Healing Arts Network

Tag: problem

problem

Kiedy może pomóc psycholog dziecięcy? Jak wygląda psychoterapia dziecięca? Jakie zachowanie dzieci są niepokojące?

Czasem zdarza się, iż nie tylko dorośli potrzebują pomocy psychologa w ciężkich chwilach. Wymagają jej również najmłodsi, jacy nie radzą sobie z bardzo traumatycznymi przeżyciami, lub zwyczajnie z trudnościami dnia codziennego. Kiedy zgłosić się do takiego specjalisty?

Continue reading

Obecnie utarł się pogląd, iż osoba, która ma jakieś problemy ze swoją osobowością lub zachowaniem musi udać się po poradę do psychologa.

W dzisiejszych czasach utarł się pogląd, że osoba, która ma jakieś kłopoty ze swoją osobowością bądź zachowaniem powinna udać się na wizytę do psychologa. Powstała się już nawet pewna moda na to, aby osoby bardziej znane posiadały swoich osobistych psychologów.

Continue reading

Sposobność na posiadanie dziecka dla par niepłodnych.

Problem bezpłodności odnosi się do coraz większej ilości osób. Dane statystyczne wręcz są w tym temacie niepokojące. Na bezpłodność oddziałują nie jedynie wskaźniki typowo połączone ze zdrowiem, ale i dodatkowo w dniu dzisiejszym nade wszystko, takie cywilizacyjne. Nie zadziwi w takim razie fakt, iż pojawia się wiele technik, które poza powszechnie znaną adopcją umożliwią małżeństwom niepłodnym na posiadanie potomka.

Continue reading

Niepłodność – w jaki sposób się z nią uporać?

O posiadaniu dzieci marzy sporo osób, lecz wielu młodych przekłada swoje plany na później. Są również tacy, którzy aktywnie się starają o dziecko od jakiegoś czasu, jednakże wyniki tych wysiłków nie są zadowalające. Kłopot niepłodności jest coraz powszechniejszy, a jego rozwiązanie wcale nie jest łatwym zadaniem. Co możemy uczynić znajdując się w takim położeniu?

Continue reading

Copyright © 2018 Healing Arts Network

Theme by Anders NorenUp ↑