Healing Arts Network

Tag: pomoc

pomoc

Depresja jak ją leczyć

Spytajmy eksperta jak rozpoznać i leczyć depresję

Szybkie tempo życia, różne kłopoty w życiu osobistym oraz zawodowym, dążenie do perfekcyjności i martwienie się małymi nawet problemami, to wszystko spowoduje, że człowiek ma szansę się poddać i popaść w trudy zdrowotne. Dlatego warto się dowiedzieć od eksperta jak rozpoznać i leczyć depresję.

Continue reading

Życie to najcenniejsza wartość – z tym nie można nie zgodzić się

Często mało doceniana, jednakże w sytuacjach, gdy coś niepokojącego zaczyna się dziać, nie znajdziemy osoby, która nie oddałaby wszystkiego co posiada , aby żyć.
Tak to już zwykle bywa, iż prawdziwą wartość czegokolwiek doceniamy dopiero wówczas, kiedy czujemy że możemy to utracić.

Continue reading

Szkolenie pierwszej pomocy przedmedycznej – czyli, jak nauczyć się uratować jakiejś osobie egzystencję

Bardzo chcesz nauczyć się pierwszej pomocy, a potem, jeśli egzystencja pozwoli, szkolić się dalej, aby być doktorem, albo jakąś osobą, która aktywnie pracuje w branży “opieka i ochrona zdrówka”? Zapisz się więc na kursik pierwszej pomocy, najwspanialej takiej, która to później pomoże Ci w urzeczywistnieniu imaginacji! Jaki to konkretnie kurs i gdzie takiego typu są przeprowadzane? To wszystko i jeszcze więcej bez żadnego problemu odnajdziesz wewnątrz naszego nowego – świeżutko co wydzierganego – artykuliku!

Continue reading

Copyright © 2020 Healing Arts Network

Theme by Anders NorenUp ↑