Healing Arts Network

Tag: medykamenty

medykamenty

Jakiego rodzaju zagrożenia będzie niósł za sobą rynek medykamentów sprzedawanych bez recepty, co trzeba mieć na uwadze przy ich kupnie

Farmaceutyczny rynek to ogromne pieniądze, liczone w miliardach złotych. Koncerny które się zajmują produkowaniem lekarstw niestety w coraz większym stopniu nastawiają się nie na dobro pacjenta, lecz na jak największe zyski. Bardzo dobrze można to zobaczyć w telewizyjnych i radiowych reklamach, czasami spoty w niektórych blokach będą zajmować więcej niż pół czasu. Koncerny z niektórych leków zrobiły sobie żyłę złota, zarabiając na tym bardzo duże pieniądze.

Continue reading

Dla dzieci najlepsze są witaminy

Na gorszą odporność mogą cierpieć nie tylko starsi, ale także i dzieci, szczególnie iż ich organizm dopiero uczy się walczyć z różnymi schorzeniami, a co się z tym łączy, opiekunowie muszą włożyć różnych starań, aby ta walka była jak najskuteczniejsza, szczególnie że w czasie jesienno-zimowym, nie ma tak dużo słońca, a co się z tym łączy, dzieci nie mają szansy same w swoim ciele produkować jakże istotnej witaminy D.

Continue reading

Copyright © 2020 Healing Arts Network

Theme by Anders NorenUp ↑