Healing Arts Network

Tag: dzieci (page 1 of 2)

dzieci

Niepłodność – w jaki sposób się z nią uporać?

O posiadaniu dzieci marzy sporo osób, lecz wielu młodych przekłada swoje plany na później. Są również tacy, którzy aktywnie się starają o dziecko od jakiegoś czasu, jednakże wyniki tych wysiłków nie są zadowalające. Kłopot niepłodności jest coraz powszechniejszy, a jego rozwiązanie wcale nie jest łatwym zadaniem. Co możemy uczynić znajdując się w takim położeniu?

Continue reading

W jakim przypadku skorzystać z testu na płodność

W obecnych czasach sporo mówi się o rodzeniu dzieci – aborcja jest tematem poruszanym właściwie przez wszystkie programy radowe, które chcą zwiększyć swoją popularność. Sprawy antykoncepcji i płodności dotyczą praktycznie każdego z nas, każdego jednak w nieco innym zakresie. Na pewno warto zwrócić uwagę na to, że sporo osób z różnych względów nie chce mieć dzieci – dla nich oczywiście przeznaczona jest antykoncepcja, czasami jednakże osoby te “zaliczają” tak zwaną wpadkę.

Continue reading

Promienny oraz olśniewający uśmiech – jak go osiągnąć?

O higienę jamy ustnej a także zęby należy zadbać już od najmłodszych lat. Chociaż wśród mnóstwa osób panuje jeszcze przekonanie, że mlecznych zębów u maluchów nie trzeba leczyć, bo rzecz jasna i tak wypadną, to jest to nieprawidłowe myślenie. Stomatolodzy mówią, że o mleczaki u dzieciaków powinno się dbać tak samo mocno co o zęby stałe.

Continue reading

Lekarz od zębów a nasze dzieciaki – w jaki sposób to się łączy

Kto z nas nie słyszał o tym, że dziecko ma lęk przed pójściem do stomatologa. Niestety często jest tak, że rodzice trochę straszą swe pociechy czy to zastrzykami, czy też pójściem do lekarza.

Continue reading

Olderposts

Copyright © 2017 Healing Arts Network

Theme by Anders NorenUp ↑