Healing Arts Network

Tag: dzieci (page 1 of 2)

dzieci

Autyzm to nie wyrok! O czym warto wiedzieć?

Dziecko to niemała odpowiedzialność. Szczególnie dzieci, które są chore. Między innymi autyzm to w dzisiejszych czasach może nie mega powszechne schorzenie, lecz jakby nie patrzeć duża część dzieciaków cierpi na autyzm. Niby co muszą robić tacy rodzice, którzy na śmiertelnie poważnie podchodzą do życia swoich dzieci? Cóż, z pewnością zaczęcie leczenia to wielce wskazana kwestia. Oczywiście nawet najskuteczniejsze ćwiczenia dla dzieci autystycznych nie mogą wyleczyć dziecka, ale to niewątpliwie dobry początek.

Continue reading

Niepłodność – w jaki sposób się z nią uporać?

O posiadaniu dzieci marzy sporo osób, lecz wielu młodych przekłada swoje plany na później. Są również tacy, którzy aktywnie się starają o dziecko od jakiegoś czasu, jednakże wyniki tych wysiłków nie są zadowalające. Kłopot niepłodności jest coraz powszechniejszy, a jego rozwiązanie wcale nie jest łatwym zadaniem. Co możemy uczynić znajdując się w takim położeniu?

Continue reading

W jakim przypadku skorzystać z testu na płodność

W obecnych czasach sporo mówi się o rodzeniu dzieci – aborcja jest tematem poruszanym właściwie przez wszystkie programy radowe, które chcą zwiększyć swoją popularność. Sprawy antykoncepcji i płodności dotyczą praktycznie każdego z nas, każdego jednak w nieco innym zakresie. Na pewno warto zwrócić uwagę na to, że sporo osób z różnych względów nie chce mieć dzieci – dla nich oczywiście przeznaczona jest antykoncepcja, czasami jednakże osoby te “zaliczają” tak zwaną wpadkę.

Continue reading

Promienny oraz olśniewający uśmiech – jak go osiągnąć?

O higienę jamy ustnej a także zęby należy zadbać już od najmłodszych lat. Chociaż wśród mnóstwa osób panuje jeszcze przekonanie, że mlecznych zębów u maluchów nie trzeba leczyć, bo rzecz jasna i tak wypadną, to jest to nieprawidłowe myślenie. Stomatolodzy mówią, że o mleczaki u dzieciaków powinno się dbać tak samo mocno co o zęby stałe.

Continue reading

Olderposts

Copyright © 2017 Healing Arts Network

Theme by Anders NorenUp ↑