Piękny uśmiech i zdrowe zęby natychmiast potrafią przełamać wszystkie lody

Nie bez powodu słyszy się, że przy zawieraniu nowych kontaktów biznesowych pierwsze wrażenie jest kluczowe. Wtedy pomóc może piękny uśmiech.

Pielęgnacja skóry jesienią

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia
Nie każdy z nas został obdarzony przez los pięknymi i prostymi zębami. Są tacy, którzy zmuszeni są pomóc naturze i przykładowo nosić aparat ortodontyczny.

Na niniejszej stronie opublikowano absorbujące zagadnienia, ale zobacz także inne tematyczne wątki, ponieważ one również na pewno Cię zaciekawią.

Bywają też tacy, którzy posiadają proste zęby, ale borykają się z przebarwieniami. Wynikają one z różnych przyczyn. Są tacy, którzy są sami sobie winni, bo dla przykładu palą sporo papierosów lub piją kawę. Inne przebarwienia mogą brać się stąd, że ktoś ma martwy ząb. Musiał z pewnością przejść kanałowe leczenie i później ząb naturalnie zmienił kolor. Wybielanie bywa zatem zabiegiem dość prostym i nie musimy się go bać. Można też zdecydować się na piaskowanie zębów. To może usunąć kamień oraz drobne przebarwienia. Następnie zęby poleruje się, aby kolejne drobinki nie mogły się już do nich przyklejać. Zabieg dobrze byłoby powtarzać (raz albo dwa razy w roku). W trudnych przypadkach stomatolog może doradzić nakładki na zęby (tak zwane licówki). Bardzo cienkie płatki nakleja się na zęby. Najkosztowniejsze są te, które wykonane są z porcelany, a tańsze bywają wersje kompozytowe. Jeśli mieszkamy na przykład w województwie dolnośląskim i niezbędny jest nam stomatolog estetyczny Wrocław zapewne może zaoferować przynajmniej kilkanaście dobrych gabinetów, gdzie fachowcy rozwiążą nasz problem.

Powinniśmy szukać w sieci opinii o wybranym stomatologu oraz umówić się na wizytę do tego, który wydaje się nam najlepszy z całej grupy.