Znakomity towar prestiżowej korporacji dla niemowlaków o wrażliwym układzie pokarmowym

Niemowlaki mają wrażliwy i jeszcze nie w pełni rozwinięty układ pokarmowy. Dlatego też wielokrotnie mają miejsce takie przypadłości jak m.in. kolka, ulewania czy zaparcia.

dermatolog

Autor: Adam Mirowski
Źródło: http://www.flickr.com
Niestety tyczy się to dzieci, które są karmione tak piersią, jak i mlekiem modyfikowanym.
Jeżeli potomstwo jest już żywione za pomocą tego typu właśnie mleka, bardzo istotne jest to, żeby zapewnić jemu właściwą dietę. Na szczęście w sprzedaży jest towar, który był stworzony z myślą o niemowlętach, które posiadają wrażliwy układ pokarmowy. Jest to mleko modyfikowane o nazwie Bebilon Comfort 1. Produkt ten, tak zresztą jak inne produkty producenta Babilon, zawiera element pod nazwą Immunolofortis. Jest to opatentowana mieszanka fruktooligosacharydów i galaktooligosacharydów, która w naturalny sposób jest w stanie wzmacniać układ odpornościowy dziecka, co jest potwierdzone przez badania kliniczne. Poza tym mleko modyfikowane Bebilon Comfort 1 posiada także składnik o nazwie Lcpufa, czyli długołańcuchowe kwasy tłuszczowe. Są one bardzo istotne do prawidłowego rozwoju wzroku i mózgu noworodka.
Należałoby także wspomnieć, że producent mleka Bebilon Comfort 1 jest niekwestionowanym liderem, jeśli chodzi o produkcję pokarmów dla najmłodszych. Jako część składowa wielkiego przedsiębiorstwa, wytwarza także żywność dla dzieci czy też osób starszych, które potrzebują szczególnej diety. Wartość odżywcza takiego mleka to 275/66 kcal/ml. Produkt zawiera kwasy wielonienasycone, węglowodany, witaminy zięba ukryte terapie witamina c m.in. C, D czy K.

Te znajdujące się tu wpisy z serwisu zaspokoją Twą dociekliwość, jeśli przedstawiona w tym artykule sprawa bardzo Cię zafascynowała.

Posiada również takie składniki jak m.in.

ryboflawina, niacyna, biotyna czy kwas pantotenowy i wapń. Koszt tego produktu to ok. 30 złotych za opakowanie o wadze 400 g. Jest wyprodukowane dla niemowląt, więc mogą je spożywać już od dnia urodzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*