Znakomity towar prestiżowej korporacji dla niemowlaków o wrażliwym układzie pokarmowym

Niemowlaki mają wrażliwy i jeszcze nie w pełni rozwinięty układ pokarmowy. Dlatego też wielokrotnie mają miejsce takie przypadłości jak m.in. kolka, ulewania czy zaparcia.

dermatolog

Autor: Adam Mirowski
Źródło: http://www.flickr.com
Niestety tyczy się to dzieci, które są karmione tak piersią, jak i mlekiem modyfikowanym.
Jeżeli potomstwo jest już żywione za pomocą tego typu właśnie mleka, bardzo istotne jest to, żeby zapewnić jemu właściwą dietę. Na szczęście w sprzedaży jest towar, który był stworzony z myślą o niemowlętach, które posiadają wrażliwy układ pokarmowy. Jest to mleko modyfikowane o nazwie Bebilon Comfort 1. Produkt ten, tak zresztą jak inne produkty producenta Babilon, zawiera element pod nazwą Immunolofortis. Jest to opatentowana mieszanka fruktooligosacharydów i galaktooligosacharydów, która w naturalny sposób jest w stanie wzmacniać układ odpornościowy dziecka, co jest potwierdzone przez badania kliniczne. Poza tym mleko modyfikowane Bebilon Comfort 1 posiada także składnik o nazwie Lcpufa, czyli długołańcuchowe kwasy tłuszczowe. Są one bardzo istotne do prawidłowego rozwoju wzroku i mózgu noworodka.
Należałoby także wspomnieć, że producent mleka Bebilon Comfort 1 jest niekwestionowanym liderem, jeśli chodzi o produkcję pokarmów dla najmłodszych. Jako część składowa wielkiego przedsiębiorstwa, wytwarza także żywność dla dzieci czy też osób starszych, które potrzebują szczególnej diety. Wartość odżywcza takiego mleka to 275/66 kcal/ml. Produkt zawiera kwasy wielonienasycone, węglowodany, witaminy m.in. C, D czy K.

Te znajdujące się tu wpisy z serwisu zaspokoją Twą dociekliwość, jeśli przedstawiona w tym artykule sprawa bardzo Cię zafascynowała.

Posiada również takie składniki jak m.in.

ryboflawina, niacyna, biotyna czy kwas pantotenowy i wapń. Koszt tego produktu to ok. 30 złotych za opakowanie o wadze 400 g. Jest wyprodukowane dla niemowląt, więc mogą je spożywać już od dnia urodzenia.