Kilka powodów, dla których każdy pokocha amarantuski

Są takie słodkości, które lubisz i takie, jakich nie cenisz zbyt wysoko. To samo można powiedzieć o każdym. Większość ludzi ma bardzo precyzyjnie określone oczekiwania. Niektórzy nie przepadają za czekoladą, inni ją kochają. Są i tacy, co nie pałają miłością do owoców, kolejni są w stanie pożerać owoce przez cały dzień. Jendak wyborne potrawy przezwyciężają te podziały.

amarantuski

Autor: Leslie Seaton
Źródło: http://www.flickr.com
Do takich przekąsek możesz zaliczyć przepyszne amarantuski – sprawdzony przepis. Ta przekąska ma tak wiele zalet, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.
Najważniejszą mocną stronę ciach tego typu już podkreśliliśmy. Są one po prostu niesamowicie smakowite. Pasują właściwie każdemu, mimo że nie zawierają czekolady. Doskonale pasują do kawy albo herbaty, wiec będą odpowiadać osobom, które mają nawyk, aby jeść w trakcie tea-time. Niesamowity smak ciach pochodzi z ich głównego surowca, czyli amarantusa. To rodzaj zboża, które uprawiali już starożytni inkowie. Określali je nawet jako złoto.

Amarantuski rozpuszczają się w ustach, a ich charakterystyczny smak jest miłym zaskoczeneiem dla każdego, kto nigdy przedtem ich nie próbował.

To, ze ciacha powstają z amarantusa ma dużo innych mocnych stron. Następnym plusem ciastek jest to, że są niesamowicie sycące. Nie musisz się nimi opychać, bo są doskonałym źródłem energii.

ciasteczka

Autor: Katie
Źródło: http://www.flickr.com

Tego rodzaju ciastko w trakcie przerwy w pracy i natychmiast nabierzesz energii do działania. A ponadto są także zdrowe. Są źródłem wielu cennych pierwiastków, jak choćby żelazo. Do tego są także pełne błonnika, dzięki czemu poprawiają metabolizm.

Jeśli potrzebne Ci inne miejsce, z którego będziesz uzyskiwać wiadomości, to zalecamy to opracowanie (http://przychodniazycie.pl/). Znajdziesz w nim wiele publikacji na rozpatrywany tu wątek.

Podobnym fenomenem do ciastek z amarantusa są zdrowe ciasteczka kokosowe. One też łączą te same zalety. Ciastka na bazie kokosa mają niezwykły smak, który nie nie jest podobny do jakichkolwiek innych ciastek. Do tego są też zdrowe i można je jeść bez obaw o to, że przybędzie Ci kilka kilogramów.