Pierwszy zabieg medycyny estetycznej

„To nie dla mnie”, „boję się igieł”, „nie stać mnie na taki luksus” – zabiegi odmładzające nierzadko wywołują takie reakcje. Często jednak większość z nich to mit, który należy obalić. Jest przysłowie, że czasem niewiedza jest błogosławieństwem. Nic to jednak nie znaczy w medycynie estetycznej. Lęk i obawy przed skorzystaniem z bogatej oferty wynika z powielania pewnych mitów, które nie mają odzwierciedlenia w życiu. Z tego powodu Centrum WellDerm chce przełamać ten opór i zachęca do skorzystania z nowej trzy etapowej oferty.

Złota medycyna estetyczna

Autor: Bird&Co
Źródło: Bird&Co

Krok pierwszyPierwszy krok to darmowa konsultacja dermatologiczna u specjalisty TAG=medycyny estetycznej.

Jeśli ten wątek okazuje się dla Ciebie atrakcyjny, to odwiedź (http://przychodniazycie.pl/376,Analizator_kwantowy.html) więcej informacji na zbliżone problemy, które będą dla Ciebie niezwykle interesujące.

To pozwoli doświadczonemu lekarzowi dokonać dokładnej analizy kondycji i potrzeb naszej skóry. Tylko taką metodą można dobrać odpowiedni zabieg i skomponować kurację, która będzie trwała w efektach. Sprawdź więcej: kliknij

Krok drugiKolejnym krokiem jest przygotowanie skóry do poważniejszych zabiegów. Dlatego lekarze WellDerm w pierwszej kolejności mogą polecić Zaffiro, czyli zabieg termoliftingu powstrzymujący procesy starzenia i likwidujący objawy zwiotczałej skóry. Podczas zabiegu specjalna głowica emituje światło podczerwone, które nagrzewa znajdujący się w skórze kolagen do temperatury ok. 70 stopni Celsjusza, a dzięki temu dochodzi do jego namnażania. 

Poza Zaffiro w zestawie oferowanych zabiegów jest też: bezinwazyjny Jet Peel, który świetnie oczyszcza skórę, zabieg mezoterapii, regenerująca skórę dzięki witaminowym koktajlom, oraz wygładzające peelingi. Każdy z tych zabiegów ma potwierdzoną skuteczność i pozawala osiągnąć doskonałe rezultaty, a do tego są bardzo bezpieczne i powszechnie stosowane na całym świecie. Oprócz tego dodatkowo oferta WellDerm dla nowicjuszek zakłada rabaty na zabieg przygotowujący.

medycyna estetyczna

Krok trzeciPo skorzystaniu z dwóch pierwszych etapów, oswojeniu się z gabinetem, poznamy lekarzy i nabraniu zaufania do stosowanych w WellDerm metod, przychodzi czas na trzeci etap – zabiegi boptoksem lub wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego. Więcej o promocjach na zabiegi i nie tylko znajdziesz tutaj